ارتفاع بیشینه

700 متر

مدت

2/5 روز

نوع سفر

طبیعت گردی

درجه سختی

خیلی ساده

کویر مصر 1 تا 3 فروردین

یکی از زیباترین و جذاب ترین مناطق ایران همانا کویرها و بیابان های آن است. قدم زدن بر روی رمل های ماسه ای، لمس گرمای سطحی و خنکای زیرین ماسه ها همراه آرامش پس از آن لذتی است که روح را نوازش میدهد. اولین باری که اسم کویر مصر در گوشم پیچید تداعی گر کشوری به همین نام بود. با رفتن به مصر و دیدن چشمه گرمه، رمل های شنی مرتفع و بی پایان، دریاچه نمک و مردمان خون گرم و مهربانش، حال و هوای زیستن در جایی دگر به ما دست خواهد داد. دیدار از زندگی کویری همواره این جمله را یادآوری میکند که " تو بخواه، همه چیز ممکن است". شب های کویری مصر بی همتاست. گویی آسمان را به آغوش گرفته و در راه شیری به دنبال ستاره ای هستی که سال ها انتظارش را می کشیدیم. در تور کویر مصر نوروز 98  گروه گردشگری رشکان تجربه ای بی نظیر از زندگی کویری با خدماتی متفاوت را خواهید دید.

جاذبه ها:

بافت کویری روستای مصر، تپه رمل ها،  آسمان زیبای شب های کویر، نخلستان های بی همتای روستای گرمه،  پلی گون های دریاچه نمک، قلعه بیاضیه.

محل و ساعت حرکت:

رفت: ساعت 21:00  روزپنج شنبه 1398/01/01 میدان آرژانتین- بالاتر از فروشگاه شهروند- روبروی بانک سامان

برگشت: حدود ساعت 22:00 روز شنبه 1398/01/03

لطفا 20 دقیقه قبل از حرکت در محل حاضر باشید.

-----------------------------------------------------
çچگونه میتوانم در تورهای رشکان ثبت نام کنم؟

çقوانین تورهای رشکان


جزئیات سفر
 • مشخصات سفر
  1 تا 3 فروردین
 • هزینه
  480000 تومان
 • نوع
  طبیعت گردی
 • کد تور
  184
 • مدت
  2/5 روز
 • اقامت
  خانه بومگردی محلی تجهیز شده
 • حمل و نقل
  اتوبوس VIP
 • ظرفیت
  موجود
 • روز 1
  پنجشنبه 1398/01/01 ساعت 21:00 از ترمینال آرژانتین به سمت خور حرکت خواهیم کرد.
 • روز 2
  صبح جمعه 1398/01/02 با رسیدن به خور در اقامتگاه بوم گردی تجهیز شده صبحانه را صرف کرده و پس از کمی استراحت آماده حرکت به سمت روستای بیاضه می شویم. از قلعه زیبا و قدیمی این روستای زیبا دیدن می کنیم و به سمت روستای گرمه حرکت خواهیم کرد. از نخلستان های زیبای این روستا و چشمه آب دیرین در این روستا دیدن می کنیم.برای صرف ناهار به سمت خانه محلی بازخواهیم گشت. پس از صرف ناهار لذیذ به سمت روستای مصر حرکت می کنیم و پس از شتر سواری و موتور سواری (به عهده مسافر) به سمت رمل های شنی می رویم. مدت زمان مناسبی را در رمل ها گذرانده و شاهد غروب زیبای خورشید در دل کویر خواهیم بود. با بیرون آمدن ستاره ها، شبی زیبا را در کویر با رصد ستاره ها خواهیم داشت. برای صرف شام به خانه محلی باز میگردیم..
  1 وعده صبحانه، 1 وعده نهار، 1 وعده شام، 1 وعده میان وعده
 • روز 2
  روز شنبه 1398/01/03 پس از صرف صبحانه برای بازدید از دریاچه نمک آماده خواهیم شد. از دریاچه و پلی گن های نمکی دیدن کرده و برای صرف ناهار به سمت خانه محلی بازخواهیم گشت. عد از صرف ناهار با کوله باری از خاطرات خوش به سمت تهران باز می گردیم.
  1 وعده صبحانه، 1 وعده نهار،1 وعده میان وعده

 • راهنمای کارت دار و مورد تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری- ماشین توریستی- بیمه حوادث گروهی- وعده های غذایی مطابق با سایت - پذیرایی
 • کارت شناسایی- کوله پشتی- لباس مناسب و راحت برای راه پیمایی- لباس گرم- لباس اضافه- کفش مناسب پیاده روی- صندل طبیعت گردی برای راه پیمایی در رمل- کلاه و عینک آفتابی- کرم ضد آفتاب- لیوان شخصی- قاشق- کارد- قمقمه آب- تنقلات- دوربین عکاسی.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 - - - - رستوران مسافر اتوبوس -
2 خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان خانه بومگردی محلی تجهیز شده
3 خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان - - اتوبوس -

دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید
نقشه

تورهای دیگر

1 روز
0 شب
ظرفیت: موجود
128000 تومان
1 روز
0 شب
ظرفیت: موجود
190000 تومان