ارتفاع بیشینه

30 متر

مدت

5 روز

نوع سفر

طبیعت گردی

درجه سختی

ساده

جزایر چهارگانه جنوب 17تا 21 بهمن

با نزدیک شدن به بهمن ماه، حس و حال سفر به جنوب ایران کم کم همه را وسوسه خواهد کرد. سفری که در هر قسمت از آن با زیبایی ها و عجایب این خطه از ایران زمین آشنا خواهیم شد. در سفر به جزایر چهارگانه جنوب ایران، یک شبانه روز را در جزیره منحصر به فرد و زیبای هرمز به سر برده و مابقی سفر را در قشم و دیدن زیبایی های طبیعی و خیره کننده آن سپری خواهیم کرد.

شاید به جرات یکی از وسوسه انگیزترین قسمت های سفر خوراکی ها و غذاهای مردمان جنوب باشد. در طول سفر بر سر سفره رنگین و خوشمزه مردمان قشم و هرمز خواهیم نشست.

آب و هوای این قسمت از ایران زمین در شش ماهه دوم سال بسیار عالی و خنک بوده و نسیم دریا خستگی را از تن مسافرین خواهد برد. از دیگر جاذبه های این سفر، بازدید از بازارهای قشم می باشد که گروه گردشگردی رشکان با توجه به برنامه سفر، زمان مناسبی را برای بازدید در نظر خواهد داشت. با ما در این سفر هیجان انگیز و پر رمز و راز همراه باشید.

 

جاذبه ها:

گشت کامل جزیره هرمز و یک شب اقامت در این جزیره رویایی
گشت جزیره ناز
غار خوربس
معماری بومی لافت و شهر زیبای بادگیرها
چاه‌های مقدس آب (تلاو)
قلعه نادری
قایق‌رانی و دیدار از منطقه حفاظت‌شده جنگل حرا
تماشای پرندگان مهاجر
تنگ چاه‌کوه
گشت ساحل جزیره هنگام
دیدار از لاک پشت‌ها و دلفین‌های خلیج فارس
ساحل نقره‌ای هنگام
بازدید از دره ستاره‌ها

محل و ساعت حرکت:

رفت: هزينه بليط رفت و برگشت بر عهده مسافر مي باشد.
قطار تهران به بندرعباس ساعت 13 روز 17 بهمن 

برگشت: يكشنبه 1397/11/21 از جزیره قشم به تهران -----------------------------------------------------
چگونه میتوانم در تورهای رشکان ثبت نام کنم؟


جزئیات سفر
 • مشخصات سفر
  17 تا 21 بهمن
 • هزینه
  بلیت رفت و برگشت+ 985000 تومان
 • نوع
  طبیعت گردی
 • کد تور
  179
 • مدت
  5 روز
 • اقامت
  خانه محلی تجهیز شده
 • حمل و نقل
  قطار تهران بندرعباس- اتوبوس توریستی- شناور دریایی- هواپیما
 • ظرفیت
  موجود
 • روز 1
  مسافر در مسیر تهران به بندرعباس
 • روز 2
  ساعت 8:30 در اسکله شهید حقانی بندرعباس به گروه ملحق شده و از آنجا با شناور به سمت جزیره زیبای هرمز خواهیم رفت. یک شبانه روز را در جزیره هرمز سپری خواهیم کرد. در این مدت از جاذبه های بکر و دیدنی هرمز چون خاک های رنگی، دره عروسک ها، الهه نمک، غار نمکی، نمک طلایی، ساحل لاکپشت ها، ساحل زیبای محیط زیست، قلعه پرتقالی ها و موزه استاد نادعلیان دیدن خواهیم کرد. در جزیره هرمز مهمان یک خانواده صمیمی و خونگرم خواهیم بود که وعده ناهار و شام و صبحانه در این مکان صرف خواهد شد.
 • روز 3
  صبح از خواب بیدار شده و پس از خوردن صبحانه لذیذی که صاحب خانه برای ما تدارک دیده است برای حرکت به سمت جزیره قشم آماده میشویم. خاطرات جزیره هرمز بسیار زیبا و خاص خواهد بود که با تمام زیبایی و بکر بودنشان از روی اجبار می باید به سمت قشم حرکت کرده زیرا قشم نیز با جاذبه های بی نظیرش منتظر ما خواهد بود. به وسیله شناور از هرمز به قشم رفته می رویم. قبل از ناهار، از غار خوربس و دره ستاره ها بازدید کرده و بعد از آن به سمت خانه محلی می رویم. پس از صرف ناهار و استراحت، به سمت جزایر ناز که یکی از جاذبه های منحصر به فرد این خطه از ایران زمین می باشد می رویم. پس از دیدن جزایر ناز به سمت تنگه چاهکوه حرکت خواهیم کرد. برای خرید به سمت بازار خواهیم رفت.
 • روز 4
  بعد از صرف صبحانه به سمت جزیره هنگام و دیدن ساحل نقره ای و دلفین های خلیج فارس حرکت خواهیم کرد. بعد از دیدن دلفین ها در ساحل جزیره هنگام مدتی را سپری گرده و از صنایع دستی آنها خرید خواهیم کرد. به خانه محلی بازگشته و پس از صرف ناهار و استراحت به سمت جنگل های حرا حرکت میکنیم. بعد از دیدن جنگل های حرا به سمت شهر زیبای ساحلی لافت و قلعه تاریخی آن رفته و غروب زیبایی را در آنجا شاهد خواهیم بود. با تاریک شدن هوا کم کم به سمت بازار حرکت خواهیم کرد.
 • روز 5
  بعد از صرف صبحانه با توجه به نوع وسیله نقیله انتخابی توسط مسافر برای بازگشت به تهران، از گروه جدا شده و به سمت فرودگاه یا اسکله حرکت خواهید کرد.

 • هزینه تمامی ورودیه ها- هزینه ترانسفر های دریایی – لیدر کارت دار و مورد تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری- ماشین توریستی (به منظور گشت جزیره قشم از ماشین توریستی و برای گشت جزیره هرمز از وانت های محلی استفاده می گردد)- بیمه حوادث گروهی- وعده های غذایی مطابق با سایت – پذیرایی.
 • هزينه بليط رفت و برگشت
 • کارت شناسایی- کوله پشتی- زیر انداز- لباس مناسب و راحت برای راه پیمایی- لباس گرم- کفش مناسب پیاده روی- کلاه و عینک آفتابی-کرم ضد آفتاب- لیوان شخصی- قاشق- کارد- قمقمه آب- تنقلات- دوربین عکاسی- ملحفه- کیسه خواب (در صورت نیاز)
 • هزیته رفت و برگشت ازتهران به بندرعباس بر عهده مسافر می باشد.
روز صبحانه ناهار شام اقامت
مکان توسط مکان توسط مکان توسط محل توضیح
1 - - - - قطار مسافر _ -
2 رستوران قطار مسافر خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان -
3 خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان رستوران مسافر -
4 خانه محلی رشکان خانه محلی رشکان رستوران مسافر -
5 خانه محلی رشکان رستوران مسافر - - _ -

دیدگاههای خود را با ما در میان بگذارید
نقشه

تورهای دیگر

2/5 روز
1 شب
ظرفیت: موجود
420000 تومان
8 روز
9 شب
ظرفیت: موجود
1780000 تومان